Fantastik Ortamlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

10. oyun (25 ocak pazar)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
valost

valost

XP : 8372

10. oyun (25 ocak pazar) Empty
PostSubject: 10. oyun (25 ocak pazar)   10. oyun (25 ocak pazar) EmptyMon Jan 26, 2015 12:59 am

her şeyden önce pangar'ın eline sağlık. tek başıma oyunu oynayıp ortalığın amına koyduğum için kendimi tebrik ediyorum.

alışmadık götte don durmazmış. 2 kader puanını 4 dakika içine sığdırarak yine dımdızlak kalmayı başardım. gerçekten de bu kafayla pangar'ın çok yaşayacağını da sanmıyorum. ileride olur unutursak hatırlarız diye kısaca kendi maceramı anlatıyorum:

'lordumuz' diye imzalanan ve toplamda 5 cesetle bağlantılı 2 adet notun nerden ve kim tarafından gönderildiğini öğrenmek için bir maceraya girdik. rahibimiz, ganimetlerini evsiz sümüklü çocuklara çorba içirmek için harcayıp sokak çocuklarının aziz'i haline geldiği için not getir götür işlerine bakan morrow'u hemen buldu. çocuk da notu kimin yolladığını söyledi: sofrasında yiyip içtiğimiz, gönlünü hoş tutalım diye arada bira ısmarladığımız, bize kritik bilgiler veren cebrayil!

hem de o anda biz adamın masasındayız. çocuktan al haberi(malız). evander'in de kulağına fısıldamasıyla pangar gaza geldi hemen. plan yapıldı. pangar görünmez olarak cebrayilin odasını karıştırırken grubun geri kalanı cebrayili sorgulayacaktı. masada olanları masadakiler yazsın.

pangar görünmez bir şekilde merdivenleri fırfır tırmandı. yüreği ağzında cebrayil'in kapısına dayandı. kilidi açmak üzere eğilmişti ki, güzel bir tuzağın, ustalıkla kapının kilidine yerleştirildiğini fark etti. çıkırçıkır uğraşarak tuzağı bozdu. çıkırçıkır kilidi açtı. odaya girdi. oda şişko'nun boklu ve pis yer imajının tersine son derece temiz ve düzenliydi. bir çalışma masası. bir yatak. bir dolap. fakat hepsi şıktı. masaya gitti. masada bir defter ve çeşitli planların olduğu kağıtlar vardı. pangar'ın zamanı yoktu. zaten götü canında bi adam olduğu için ne yapacağını bilemedi. defterden bi zikim anlayamadı. hesaplar isimler. ilk günah gibi amk, defteri aldı cebine koydu. defteri koyunca dedi ki 'ula kağıtları da alayım'. kağıtları da aldı. işte insan suça böyle adım adım batıyor arkadaşlar. bi kere başlayınca önünü alamıyosun. sonra sıra çekmeceye geldi. çekmece kilitliydi. çıkırçıkır. çıkırçıkır. açılmıyordu. piçakıyla kanırtmaya çalıştı. olmadı. abandı olmadı. her saniye görünür olmaya yaklaşıyordu. artık kalbi midesinde atmaya başlamıştı. baktı olmaya, yaradana sığındı ve kilidi bir şekilde açtı(kader puanı -1). çekmeceden güzel bi hançer, thieves tools ve bir kutu çıktı. başka ıvır zıvır bi şey de olabilir. kilitliydi kutu. artık onu açmaya çalışmadı. zamanı azalmıştı. gitti yatağı karıştırdı. bi bok bulamadı. ardından dolaba gitti. dolap türlü çeşitli ibnelikler için kullanılmak üzere türlü çeşitli kıyafetlerle doluydu. bizim cebrayil hiç öyle tahmin ettiğimiz çapsızlıkta bi adam değildi. artık görünmezliği bitmek üzereydi. kalbi gerçekten götünde atmaya başlamıştı. güpgüp. boklar gelmek üzereydi. durduk yere paniği arttı. beni burda bi yakalasalar ne sikerler ama coşkusuna kapılıp hıyar gibi pencereye koştu. pencereyi açmak üzere elini atınca dzzzzt diye bir şey eline battı ve pangar pencerenin dibine, gerçekten tam sikimlik yığıldı kaldı. sonra bir şekilde artık o nası bi can korkusuysa baygınlığından geri ayıldı. (-1 kader puanı). yapacak fazla bir şey diyerek ipini kancaya bağladı. camdan aşağı sarkarak indi. ardından da bir süre hanın etrafında gezindi. (bak hala hıyar). sonra oraya yakınlara saklandı. devamını size bırakıyorum.

oyun hakkında diyeceğim: gerçekten çok helecanlandım. mükemmeldi. her şey yolunda giderken bi anda coşkuya kapılmam fena oldu yannız. gerçi ordan bi şey almadan çıkmam da pek mümkün değildi. 2 kader puanını bi oda içinde harcadığım için de kendime kızıyorum. ama bi yandan kader puanı bunun için var. en üzüldüğüm ve bence büyük fail olan kısım ise alican'ın hatırlattığı şeydi. featherfall'un vardı ya onla inseydin keşke dedi. o aklıma gelseydi her şey bambaşka olacaktı. cebrayil ve adamları belki saatler sonra hırsızlığı fark edecekti. kafamız çok rahat olacaktı. şimdi mafyanın adamlarından 3.5 atmayacaktık vs. vs. kafamı zikeyim. bundan sonra envanterimi ortalıkta gözümün önünde tutucam hep.

böyleyken böyle. devamı için düşünür konuşur ve haberleşiriz.

tabiyki engin diyemoğlu'nun ellerine sağlık. harbiden çok zevkliydi.

öperun.

afro
Back to top Go down
1UP
Admin
1UP

XP : 8884

10. oyun (25 ocak pazar) Empty
PostSubject: Re: 10. oyun (25 ocak pazar)   10. oyun (25 ocak pazar) EmptyMon Jan 26, 2015 1:06 pm

yeni arkadaşınız Jubrayl Vhiski Neutral

10. oyun (25 ocak pazar) Jubrayl%20vhiski
Back to top Go down
http://fantastikortamlar.forumotion.com

10. oyun (25 ocak pazar)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 7. oyun (17. Ocak 2014)
» 11 ocak 2012
» 24. oyun