Fantastik Ortamlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

Latron level 3 oldu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Latron

Latron

XP : 6869

Latron level 3 oldu Empty
PostSubject: Latron level 3 oldu   Latron level 3 oldu EmptySun Jan 11, 2009 1:40 pm

engin bey, 3. level olan karakterim için en nihayetinde 2. levelden hala bekleyen featim ve 3. levelde alacağım featimin ne olacağına karar vermiş bulunuyorum. bir de sana danışayım dedim. 2. level featim spell penetration, 3. level featimde greater spell penetration.eğer yanlış anlamadıysam bunlar spell save dc.lerime +2 şer ekliyorlar. yani örneğin grease attığım bir yaratığın bu büyüye karşı koyma şansı azalıyor. yani greaseden etkilenmemek için adam 1d20 + reflex save atıp benim spell save dc puanım olan 15i geçmeye çalışıyorken ben bu iki feati birden alırsam toplam +4 ile birlikte spell save dcm 19 olacak ve adam onu geçmeye çalışacak.
doğru anlamış mıyım sayın diyem?

ayrıca 3.levelde fortitude, reflex ve will savelerime kaç artı alıyorum onuda bi zahmet bildirirseniz memnun olacağım. pazio'da ve d20'de yazan yeni level saveleri ile senin bana 2. levelde verdiğin saveler birbirini tutmadığı için (2. levelde bardın reflex ve will savelerinin +3 olması gerekiyorken sen bana +1 layık gördüydün) senden bekliyorum bilgileri.

skill puanlarımın gene bir tanesi knowledge historye giderken 10adet daha dağıtıyorum sanırım.

büyülerle ilgili olarak 0. level bildiğim büyü sayısı 5ten 6ya, 1. level bildiğim büyü sayısıda 3den 4e yükseliyor. 1. level büyü olarak cause fear'i öğreniyorum. kendisi 5.levele kadar olan (5. level dahil) karakterleri 1d4 korkutuyor, ürkütüyor. save atsalar bile 1 round shake olup titriyorlar gibi okudum. sende bi bakarsan yanlışımız yunluşumuz olmasın.

son olarak gene belgelere dayanarak inspire competence adlı bardic abilityi kazanmış olmam lazım. bu da grubumdan birisinin atığı skill checklerine +2 ekliyor söylediğim şarkıyla. arkadaşlarımın muvaffak olmaları için böyle de yardımcı olabilirim arada. bakacağız.

evet sayın diyem. yorumlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. sevgiler.
Back to top Go down
Latron

Latron

XP : 6869

PostSubject: Re: Latron level 3 oldu   Latron level 3 oldu EmptySun Jan 11, 2009 7:23 pm

eamuyamuyum hiç istediğim gibi şeyler olmadı. featleri ve save puanlarını yanlış anlamışım. ne kamandıydım ya.. püüüü..
Back to top Go down
1UP
Admin
1UP

XP : 8884

PostSubject: Re: Latron level 3 oldu   Latron level 3 oldu EmptySun Jan 11, 2009 8:14 pm

seni ben yarın kamandırıcam güzel merak etme heh hee... aklımda bi sinsilikler var yine.
Back to top Go down
http://fantastikortamlar.forumotion.com

Latron level 3 oldu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» latron level 4 oldu
» latron level 2 oldu
» latron'u kamandıracak featler
» ubor level 5 oldu
» latron hit point ve toughness feat'i