Fantastik Ortamlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

En Şahane Hareket

Go down 
3 posters

En Şahane Hareket
"Ben Ogre'nin tepesine tırmanıyorum." -Caleb
En Şahane Hareket Vote_lcap20%En Şahane Hareket Vote_rcap
 20% [ 1 ]
"Büyü yapamasın diye parmaklarını kırıyorum." -Valost
En Şahane Hareket Vote_lcap20%En Şahane Hareket Vote_rcap
 20% [ 1 ]
"Duvarlara dokuna dokuna gidiyorum." -Ubor
En Şahane Hareket Vote_lcap60%En Şahane Hareket Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Total Votes : 5

AuthorMessage
Latron

Latron

XP : 6869

En Şahane Hareket Empty
PostSubject: En Şahane Hareket   En Şahane Hareket EmptySun Dec 28, 2008 7:09 pm

Oyun içerisinde şen haramilerin yolunu değiştirmeyecek ama akılda kalıcı, güzel, fantastik ve bombastik hareketlerin seçileceği yer olsun buda.

"Ben Ogre'nin tepesine tırmanıyorum." -Caleb
Ogre'nin ayaklarının dibine düşmeden hemen önce.

"Büyü yapamasın diye parmaklarını kırıyorum." -Valost
Zanzer büyü yapamasın diye parmaklarını ikinci kez kırmadan hemen önce.

"Duvarlara dokuna dokuna gidiyorum." -Ubor
Engin'in Mağarayı baştan aşağı aydınlatan Ubor'dan tiksinmesinden hemen önce.
Back to top Go down
1UP
Admin
1UP

XP : 8884

En Şahane Hareket Empty
PostSubject: Re: En Şahane Hareket   En Şahane Hareket EmptySun Dec 28, 2008 10:14 pm

bir kaç alternatif daha olabilir buna belki,

ilk oyunda, elmshire'da handa latron'un küçük pis büyüleriyle cüceyi sıçırtması.

rhennee kampında valost'un gelişiyle birlikte 'düellooo!' 'düğüüüün!' diye ortalığı birbirine katması.

ubor'un çükü meydanda dövüşen herifi aganazar ile güzelce kızarttıktan sonra çükünü kesip suratına atması.

caleb'in yine steaming springs hanında delirip 2 kader puanı birden harcayarak önce stun'dan çıkması, sonra masaları devirip adamları biçmesi de ayrı bombastik bir hareketimizdi hehehe
Back to top Go down
http://fantastikortamlar.forumotion.com
valost

valost

XP : 8372

En Şahane Hareket Empty
PostSubject: Re: En Şahane Hareket   En Şahane Hareket EmptyMon Dec 29, 2008 12:18 am

bence engin'in önerilerini de ekleyelim listeye puan filan verebiliyosak puan verelim... zira oyunlarımız şahane hareketlerden geçilmiyo...
Back to top Go down
Latron

Latron

XP : 6869

En Şahane Hareket Empty
PostSubject: Re: En Şahane Hareket   En Şahane Hareket EmptyMon Dec 29, 2008 7:07 am

aha sıçanzi. ankette oy kullanıldıktan sonra şıkları editleyemiyormuşuz onuda şimdi öğrenmiş oldum. ya bu başlığı komple silip yenisini açıcaz yada o şıklar kalbimizin şampiyonu olacak. engin bey birde siz moderatör olarak bakar mısınız bişey yapılabiliniyor mu diye?

bi de herkes anket başlığı açabiliyor hacılar. herşeyi devletten beklemeyin, yazın yazdırın.
Back to top Go down
1UP
Admin
1UP

XP : 8884

En Şahane Hareket Empty
PostSubject: Re: En Şahane Hareket   En Şahane Hareket EmptyMon Dec 29, 2008 10:07 am

mert abi ve haramiler halkı,

açtığınız poll'a yeni şık eklemek için ilk mesajı edit diyorsunuz, altta poll kısmında 'add option' kutucuğu var, oradan ekleniyor yeni şık.
Back to top Go down
http://fantastikortamlar.forumotion.com

En Şahane Hareket
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» en şahane hareket
» sandpointli gençlere ve şahane piyesimize isim önerileri