Fantastik Ortamlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

En Yaratıcı Çözüm

Go down 
4 posters

En Yaratıcı Çözüm
Kesterem'lerin bebeğini kurtarma yolu
En Yaratıcı Çözüm Vote_lcap83%En Yaratıcı Çözüm Vote_rcap
 83% [ 5 ]
Caleb ve Marista'nın halveti çözümü
En Yaratıcı Çözüm Vote_lcap17%En Yaratıcı Çözüm Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Müfettişi öldürmek
En Yaratıcı Çözüm Vote_lcap0%En Yaratıcı Çözüm Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 6

AuthorMessage
Latron

Latron

XP : 6869

En Yaratıcı Çözüm Empty
PostSubject: En Yaratıcı Çözüm   En Yaratıcı Çözüm EmptySun Dec 28, 2008 6:58 pm

Oyunun gidişatını değiştirebilecek kadar etkili, questlerin üstesinden gelmemizi sağlayacak kadar başarılı, saygın DMimiz Engin Bey'i şaşırtacak kadar kreatif çözüm yollarımızdan acaba hangisi senenin Şen Haramiler En yaratıcı çözüm ödülüne layık görülecek.

Önerileriniz ile şıklar editlenecektir. Buyrun.
Back to top Go down
1UP
Admin
1UP

XP : 8884

En Yaratıcı Çözüm Empty
PostSubject: Re: En Yaratıcı Çözüm   En Yaratıcı Çözüm EmptySun Dec 28, 2008 9:59 pm

abi bunların 3ü de birbirinden muhteşem çözümler, özellikle müfettişi öldürme çözümü conan'ın bile aklına gelmezdi eheuhe...

yalnız 1 ve 2 gerçekten birbirinden muhteşem fikirler. karar veremiyom hangisine versem.

ubor'un hassirak ile ilk konuşmadan önce kader puanı kullanımı da aslında komple oyunun gidişatını ve belki de grubun kaderini etkileyen bir karardı. ammaaa kader puanı kullanımı diskalifiye eder mi bunu bilemedim. bir de en yaratıcı değil de en bilgece hareket olabilir bu belki.

yine aynı oyunda, mayaheine tapınağında rasimu ile karşı karşıyayken, keyla'nın rasimu'ya 'arkadaşımız üzerindeki laneti kaldırabilir misin' sorusu da baya yaratıcı bir hareketti. o kadar beklemiyordum üstelik ki 2 saat bu heyvanat remove curse yapabiliyor mu diye aradıydım kitaplardan. bu modeller yapamıyormuş, ama bir üst modeli yapabiliyormuş. yapabiliyor olsa ve başarıya ulaşsa o da güzel çözümlerimizden biri olarak listeye girebilirdi belki.

çok konuştum. karar veremiyorum 1e mi 2ye mi versem. biraz daha düşünem. ne zaman son oy kuyllanma tarihi? : )
Back to top Go down
http://fantastikortamlar.forumotion.com
valost

valost

XP : 8372

En Yaratıcı Çözüm Empty
PostSubject: Re: En Yaratıcı Çözüm   En Yaratıcı Çözüm EmptyMon Dec 29, 2008 12:16 am

yıl sonuna kadar anketler açık Smile
Back to top Go down
valost

valost

XP : 8372

En Yaratıcı Çözüm Empty
PostSubject: Re: En Yaratıcı Çözüm   En Yaratıcı Çözüm EmptyMon Dec 29, 2008 5:44 pm

caleb'in yarım akıllı bellboy'dan liku hakkında çıt diye bilgi alması da şahaneydi aslında... ordan öğrenmesek otelci kadına sorabilir, ona işkence yapabilir ya da ilk kattaki bütün odalara girip çıkabilirdik... nerde bu herif, tek kişilik odada diil miydi diye dağıtırdık ortalığı...
Back to top Go down
caleb

caleb

XP : 7763

En Yaratıcı Çözüm Empty
PostSubject: Re: En Yaratıcı Çözüm   En Yaratıcı Çözüm EmptyMon Dec 29, 2008 7:22 pm

vallahi valost kardesim cok guzel soylemis
ben oyun sonrasi hemen firlayip gidince muhabbetine kalamadim

enayi cocugu kandiriverdim 3 altinla
kim enayi?

ehehehe
Back to top Go down

En Yaratıcı Çözüm
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» en yaratıcı çözüm